Hakkımızda  

 Anasayfa / Hakkımızda

Pargeta Yapı A.Ş.

Pargeta; kuruluşundan  itibaren, mobilyadan bölme duvar sistemlerine, akustik panellerden cephe giydirme sistemlerine, yangın kapılarından anahtar teslim projelere kadar sektörde pek çok başarılı projeye imza atarak her geçen gün gelişerek kalite ve üretimini arttırmıştır.


Bir çok alanda ülkemizin sınırlarını aşarak dünyaya uzanan, Pargeta markasıyla farklı sektörlerde faaliyet gösteren,  bugün 60.000 m2’lik üretim tesisi ile Türkiye’nin büyük sanayi kuruluşlarından biri PARGETA


Kalitesi, tasarımları, yüzlerce patentli ürünü ve  projelere özel detay çözümler sunan PARGETA, verimli iş konsantrasyonuna sahip,  mimari teknik kadrosu, takım ruhu bilinciyle çalışan uzman personelleri ile dünyanın en iyi mimarlık ofislerine çözüm ortaklığı sunarak Türkiye’de ve dünyada büyümeye devam ediyor.


Stratejik yönetim anlayışı ile, yıllık cirosunun önemli bir kısmını araştırma ve geliştirme faaliyetlerine ayıran PARGETA, yüzlerce çalışanı, tedarikçileri, bayileri ve müşterileri ile birlikte büyüyen, uluslararası platformlarda güçlü bir Türk firmasını temsil eden markasıyla, açıklık ve şeffaflık ilkesinden ödün vermeden, toplum ve sektör için katma değer oluşturarak büyümeye, ürünleri ile binlerce işyerinde tercih edilmeye devam ediyor.


Her biri sektöründe lider olan markaların yanı sıra, üretim tesisleri ile de Türkiye’nin güçlerinden biri olan PARGETA bünyesindeki markaları yakından tanıyalım.

Pargeta Ofis Mobilyaları

Kurulduğu yıldan bu güne kadar sürekli gelişen, ekonomik ve kaliteli ürünler üreten PARGETA OFİS MOBİLYALARI klasik ofislerden arınarak estetiği ve zerafeti yüksek kalite standartlarında sunmaktadır.

Paneline (Bölme Duvar Sistemleri)

Modüler bölme duvar sistemleri sektöründe hizmet veren PANELINE her detayı titizlikle tasarlanan demontable sistemlerdir. 60.000 M2’lik üretim tesisine sahip olan ve geniş ürün çeşitleri bulunan PANELINE bölme duvar sistemleri, hızlı montaj ve demontaj özelliği ile ofislerde gereken ses yalıtımı, tesisat geçişleri, şeffaflık özelliklerini barındırarak, mimarlara tasarımlarında modern, yenilikçi ve ferahlık kavramlarını uygulama olanağı sunmaktadır.

Call Box (Call Center)

2007 yılında kurulan PARGETA CALL BOX , özel projelerde farklı bakış açıları sunarak alternatif çözümler üretmektedir. Çağrı merkezi yöneticileri, işletmeciler, süpervizörler ve acentalarla yapılan birçok görüşmelerle sadece ürün nitelikli değil, insan kaynaklı projelerde üreterek personelin daha verimli çalışabilmesine olanak sağlayacak ortamlar hazırlamaktadır.

Akustikline (Akustik Sistemler)

Kurulduğu yıldan bu güne kadar sürekli gelişen, ekonomik ve kaliteli ürünler üreten PARGETA OFİS MOBİLYALARI klasik ofislerden arınarak estetiği ve zerafeti yüksek kalite standartlarında sunmaktadır.

Panedoor (Yangın Kapısı)

İnsanların can ve mal güvenliğini sağlayan, pasif yangın önlemlerinin en önemli parçası olan yangın kapıları, ortak kullanım alanlarında, kalabalık mekanların tahliyelerine ve duman yalıtımlarına olanak sağlamaktadır. PANEDOOR Yangın Kapıları Avrupa standartlarında almış olduğu sertifika ile alanında profesyonel ekip ile birlikte PARGETA tesislerinde üretilmektedir.

Pargeta (Cephe Giydirme Sistemleri)

60.000 m2 lik alüminyum ekstrüzyon tesislerinde ürettiği ,yapıların tasarım ve konsept anlayışlarına uygun, değişik versiyonları bulunan PARGETA cephe giydirme sistemleri, mimaride farklı uygulama imkanları sunmaktadır. Otel, hastane, okul, alışveriş merkezi,çok katlı ofis yapılarında, prestij amaçlı yapılarda fonksiyonellik ve estetik gerekçeleriyle yaygın bir kullanım alanı bulmaktadır.

Cubicle Sistem (Kompakt Sistemler)

PARGETA bünyesinde imal edilen kompakt sistemler, iç ve dış pazarın kaliteli üretim anlayışında talep ettiği tüm belgelere sahiptir. Islak hacim mahallerini bölmek için zaman harcatmayan CUBICLE Kompakt Sistemleri, müşterilerine zaman kazandırarak, zengin renk seçenekleri de sunmaktadır. Okul, iş merkezi, havalimanı, hastane, fabrika binası, spor tesisleri, otel, restorant gibi toplu kullanım alanları başta olmak üzere her türlü mekanda görsel açıya renk kattığı gibi, hijyen problemlerini de ortadan kaldırmaktadır.

Koltuk ve Oturma Grubu

Ofis koltukları ve oturma grupları ile rahat, huzurlu bir iş ortam sağlayan PARGETA Koltuk ve Oturma Grupları, insan ergonomisiyle bütünleşen ve yüksek performans sağlayan koltuklar üretmektedir.1001 çeşit kumaş seçenekleri de sunan PARGETA Koltuk ve Oturma Grupları ofislerde çalışan personellerin daha verimli çalışabilmesine olanak sağlayacak ortamlar hazırlamaktadır.

Çevreye duyarlı, müşteri memnuniyeti odaklı, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri ile kaliteli ürünler yapmayı ve çalışanlarını ön planda tutan anlayışıyla PARGETA, yaptığı yatırımlarla sadece Türkiye’de değil tüm Uluslarda büyümeye devam ediyor.

Önceden olduğu gibi, gelecekte de başarısını müşterilerinin, tedarikçilerinin, bayilerinin ve çalışanlarının verdiği güçle sürdürmeye devam edecek.