Pargeta Mobilya

Shop

Manifesto

Pargeta Yapı A.Ş.

Pargeta kuruluşundan itibaren mobilyadan bölme duvar sistemlerine, akustik panellerden cephe giydirme sistemlerine, yangın kapılarından anahtar teslim projelere kadar sektörde pek çok başarılı projeye imza atarak her geçen gün gelişerek kalite ve üretimini artırmıştır.

Birçok alanda ülkemizin sınırlarını aşarak dünyaya uzanan Pargeta, 60.000m2’lik üretim tesisi ile Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasında yer alıyor.

Kalitesi, tasarımları, yüzlerce patentli ürünü ve  projelere özel detay çözümleri ile Pargeta, verimli bir iş konsantrasyonuna sahip. Pargeta, mimari teknik kadrosu, takım ruhu bilinciyle çalışan uzman personelleri ile dünyanın en iyi mimarlık ofislerine çözüm ortaklığı sunarak Türkiye’de ve dünyada büyümeye devam ediyor.

Stratejik yönetim anlayışı ile yıllık cirosunun önemli bir kısmını araştırma ve geliştirme faaliyetlerine ayıran Pargeta, platformlarda güçlü bir Türk firmasını temsil ediyor. Açıklık ve şeffaflık ilkesinden ödün vermeden, toplum ve sektör için katma değer oluşturarak büyümeye, ürünleri ile binlerce iş yerinde tercih edilmeye devam ediyor.

Her biri sektöründe lider olan markaların yanı sıra, üretim tesisleri ile de Türkiye’nin güçlerinden biri olan Pargeta bünyesindeki markaları yakından tanıyalım.